خانه >>> پخش تراکت تهران >>> استخدام کار پاره وقت و دائم برای سربازان

استخدام کار پاره وقت و دائم برای سربازان

استخدام کار پاره وقت و دائم برای سربازان

برای استخدام کار پاره وقت و دائم برای سربازان میتوانید با شرکت معتبر تهران تراکت تماس حاصل بفرمائید.

در دوران خدمت مقدس سربازی بسیاری از سربازان این دوران را دوران هدر دادن عمر یاد میکنند

اما این خدمت به نوع قانونی به جا آوردن دین پسر نسبت به امنیت کشور است.

کار آزاد در دوران خدمت مقدس سربازی

تمامی مردم برای انجام کار های آزاد به مهارت های پایه در حوزه استفاده از کالا ها دیجیتال نیاز دارد

اگر سربازان فاقد سواد کافی برای استفاده از کامپیوتر هستند؛ دوران خدمت یا سربازی زمان خوبی برای یادگیری این مهارت از طریق مراکز فنی و حرفه‌ای و آموزش‌های مجازی است.

کار های که سربازان در خوران خدمت مقدس سربازی میتوانند انجام دهند.

۱-تولید محتوا  ۲-تاپ و ترجمه  ۳-برنامه نویسی وساخت اپلیکیشن ۴-طرحی سایت

۵-تراکت پخش کن ۶-ادمین شبکه های اجتماعی ۷-گرافیک وطراحی

۱-تولید محتوا

تولید محتوای در حوزه‌های مختلف است. سربازان باتوجه نسبت به رشته تحصیلی در وران دبیرستان یا مدرک تحصیلی از دانشگاه قادر هستند به کار در تولید محتوا مشغول شوند.

دوره‌های رایگان تولید انواع محتوای متنی، صوتی و تصویری هم وجود دارند. بعلاوه محتوای متنی، ویدئویی و پادکست‌های زیادی در این زمینه تهیه شده‌اند که با کمک یک گوشی هوشمند و اینترنت به آنها دسترسی دارید.

۲-تاپ و ترجمه

افراد زیادی از سربازان قبل از اخذ مدرک دیپلم از دبیرستان محل تحصیل خود ، مدرک زبان و کامپیوتر را در دردوران فصل تابستان مدارس و مراکز فنی خصوصی اخذ میکنند.

به همین دلیل قابلیت ترجمه عمومی و تایپ برخوردارند. این مهارت‌ ها فرصت خوبی برای کسب درآمد از کارهای پروژه‌ای هستند.کارفرماهای زیادی به مهارت ترجمه و تایپ برای تولید محتوای جدید نیاز دارند. شاید دستمزد این کارها نسبت به کار انجام شده، کم به نظر برسد؛ ولی فرصت خوبی برای افزایش مهارت و آشنایی با مشتریان و مشاغل بهتر است

۳-برنامه نویسی وساخت اپلیکیشن

بیشتر کسب و کار فروشگاهی برای حضور در فضای آنلاین به مهارت برنامه نویسی برای طراحی نرم افزار و ساخت اپلیکیشن نیاز دارند. سربازان با کسب مهارت‌های فنی در این حوزه به راحتی می‌توانند وارد بازار کار شوند. پروژه‌های مرتبط با این دو مهارت در پلتفرم‌های دورکاری بسیار زیاد است. البته برای جلب رضایت کامل مشتریان به تجربه در این زمینه نیاز دارید.روزانه چند ها سفارش مرتبط با برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن از جانب مشتریان ثبت می‌شود؛ اگر در رشته‌های ریاضی، فنی و کامپیوتر تحصیل کرده‌اید به راحتی می‌توانید مهارت کافی در این زمینه را در دوران خدمت یا سربازی از طریق آموزش‌های آنلاین، مراکز خصوصی و مطالعه محتوای آنلاین کسب کنید.

۴-طرحی سایت

سایت ها و صفحهات بی نهایتی در محیط اینترنت ایجاد میکند ولی تعداد اندکی ، قابلیت‌ها و معیارهای لازم برای جلب مخاطب را دارند. بنابراین طراحی سایت و مهارت در زمینه حفظ و به روز رسانی سایت، حرف اول را در بازاریابی آنلاین می زند. کارفرماها در پلتفرم‌های دورکاری مثل کارلنسر به دنبال طراحان خبره و خوش ذوق هستند تا ترافیک سایت و در نهایت جذب مشتریان را افزایش دهند. سربازان با کسب مهارت طراحی سایت می‌توانند حقوق خوبی را به صورت پروژه‌ای و پاره وقت کسب نمایند.

استخدام کار پاره وقت و دائم برای سربازان

۵-تراکت پخش کن

تراکت:نوعی تبلیغات کاغذی است که به‌قصدِ توزیع گسترده چاپ و در فضاهای عمومی بین مردم پخش می‌شود.

تراکت پخش کن:کسانی که مسولیت پخش انوع تراکت و کارت ویزیت ها را بگیرد و آنها را در بین عکوک کردم پخش کند را تراکت پخش کن می گویند.

نحوه صحیح پخش تراکت:

-پخش تراکت درب منازل  -پخش تراکت، چسباندن بر روی دیوار

-پخش تراکت، چسباندن بر روی زمین  -پخش تراکت ثابت

شما سربازان می توانید برای استخدام در شرکت تهران تراکت به صورت نیمه وقت به لنیک زیر کلیک فرمائید.

استخدام پخش تراکت برای سربازان وظیفه

۶-ادمین شبکه های اجتماعی

امروزه جوانان یکی از علاقه مندی های خود را در اوقات فراقت خود گشت و گذار در شبکه های اجتماعی یاد میکند.

سربازان وظیفه با اخذ مهارت لازم و آشنایی دقیق با تمام شبکه های مجازی میتوانند مدیریت آنها را برعهده گرفته وبه ادمین های حرفه تبدیل شوند. برخی از افراد به خاطر مشغله کاری به دنبال فردی برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی خودشان یا اکانت کسب و کارشان هستند. عصرها و تعطیلات خدمت زمان مناسبی برای فعالیت به عنوان ادمین پاره وقت است

۷-گرافیک و طراحی 

سربازان وظیفه ای که در رشته های اعم از گرافیک ، هنری و نقاشی به تحصیل پرداخته اند.

یا مدرک دیپلم خودشان را در این رشته ها اخذ نموده اند. فرصت های علی برای دورکاری در دوران خدمت سربازی را دارند.

البته این دوران فرصت فوق العاده ای برای آشنا شدن با نرم افزار های طراحی گرافیک اعم از فتوشاپ، ایلستریتور، طراحی دو بعدی و سه بعدی و… است.

در مورد پخش بیشتر بدانیم…

همانطور که توضیح دادیم تراکت نوعی تبلیغات کاغذی است که به‌قصدِ توزیع گسترده چاپ و در فضاهای عمومی بین مردم پخش می‌شود. و کسانی که این تراکت های تبلیغاتی را برعهده گرفته و مسول پخش تراکت های تبلیغاتی میشوند را تراکت پخش کن می گویند.

کلام پایانی:

سربازان وظیفه ای که در حال انجام خدمت مقدس سربازی می باشند میتوانند در بزرگرترین و معتبر ترین شرکت پخش تراکت “تهران تراکت” به صورت نیمه وقت و تامام وقت در این شرکت مشغول به کار شوند.

جهت استخدام در شرکت تهران تراکت برای پخش تراکت و کارت بروشور میتوانید لینک زیرا کلیک کنید.

تماس با ما

یک دیدگاه

  1. سلام
    هنوز استخدام نیرو تراکت پخش کن دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس

تماس با ما