خانه >>> آموزش پخش تراکت >>> پخش تراکت در تهران و کرج

پخش تراکت در تهران و کرج

پخش تراکت در تهران و کرج

وقتی شما در حال مطالعه این مقاله هستید یعنی به دنبال راه های خوبی برای پخش تراکت در تهران هستید.

به شما باید تبریک گفت که در مکان و راه درستی قرار گفتید. ما در این مقاله اول قرار است بهترین مناطق پایتخت را برای پخش تراکت به شما دوست گرامی معرفی کنیم.

همچنین تیم پخش تراکتی به شما برای پخش تراکت و انواع تبلیغات کاغذی کمک می کند تا بتوانید تراکت هایتان را در بهترین مکان های تهران و در زمان مناسب پخش کنید.

تماس با ما

پخش تراکت تمام مناطق تهران

شهر تهران مکان خوبی برای پخش تراکت است

تراکت در تهران و کرج به دلیل اینکه جمعیت زیادی دارد، شرایط خوبی برای تبلیغ دارد. تهران به دلیل این که جنبه اداری زیادی دارد و از شهرستان های مختلف به این شهر جذب می شوند، جای خوبی برای تبلیغ است.پخش تراکت در به شما کمک میکند تا یک چهام تهران را پوشش دهید و به آنها خدمات برسانید .

مناطق غربی و شمالی تهران جاهای خوبی برای پخش تراکت است.کسی که که میخواهد در توزیع تبلیغکار کند باید اطلاعات بسیار زیادی در توزیع پخش تبلیغ داشته باشد.شما می توانید به کمک شرکت تهران تراکت تبلیغ خود را به خوبی توزیع کنید.

در ادامه با پخش تراکت تمام مناطق تهران همراه باشید…

پخش تراکت در تمامی مکان های تهران

اگر فکر کنیم که که شما در تمام مناطق پایتخت تبلیغ کردید (تراکت پخش کردید)باید گفت که شما چیزی بیشتر از ۷۰%از سرمایه خود را در تبلیغات خرج کرده اید. صد درصد می توان گفت:کار شما خرجی خوبی خواهد داشت.اگرشما قصد دارید تراکت پخش کنید، می توانید به شرکت پخش تراکت بگویید که کار شما را انجام دهند، یا اگر شما بخواهید خودتان تراکت ها را پخش کنید باید اول بازار را شناسایی کنید و با تحقیقات محلی متوجه شوید که کدام مناطق برای پخش تراکت خوب است.تراکت کاری است که باید برایش محدودیت جغرافیایی تعیین کرد.

ما قصد این را داریم این را بگوییم

آموزش پخش تراکت در همه مناطق تهران
پس با ما همراه باشید…

۱-پخش تراکت در شمال تهران

همان شکل که می دانید شمال تهران مکانی است که ساکنین ثروتمندتری دارد و در شرایط مالی بهتری زندگی می کنند، پس پخش در این مکان احتمال این که بازخورد زیادی بگیرد دارد چون مصرف کالا و خدمات بیشتری دارند. البته این را در نظر داشته باشید که کالا و خدمات باید از کیفیت زیادی برخورد دار باشد. اگر در منطقه های جنوب پایتخت و مناطق مرکزی نتیجه نگرفتید می توانید در شمال تهران شانس خود را امتحان کنید ولی باید بررسی کنید و نسبت به تجربیات قبلی خودتان از مشتریان گذشته تصمیم به تبلیغ در این نواحی بکنید وگرنه سودی برای شما نخواهد داشت هرچند بعضی اوقات نتایج متفاوتی نسبت به پیش فرض های قبلی می گیرید پس حتما تست کنید و از مشاوره های مجموعه تراکتی هم استفاده کنید تجربیات ۵ ساله این مجموعه می تواند به شما کمک کند.

شرکت تراکتی به نقل از بیل گیتس نوشت:

۹۰% سرمایه را باید صرف تبلیغات کرد و با ۱۰ درصد یک کار راه انداخت

منظور بیل گیتس این است که شما وقتی ۹۰% را تبلیغ و فقط ۱۰% را کار می کنید باید آن یک درصد را بسیار با کیفیت جلوه دهید. اگر می خواهید در منطقه های شمال تراکت پخش کنید به سایت تراکتی بروید و از آن ها بخواهیدکه تراکت های شما را پخش کنند، اما اگر بخواهید خودتان تراکت پخش کنید باید اطلاعات زیادی از محل ها داشته باشید تا بدانید چه مکان های برای پخش خوب است.

۲-پخش تراکت در محدوده غرب تهران

در غرب پایتخت بیشتر فعالیت ها اقتصادی و کاری موارد زیر است:

از جمله سالن زیبایی، دندان پزشکی و… که این عمر باعث می شود افراد برای کار به غرب بی آیند. تراکم جمعیت در این مناطق به این دلیل زیاد است که نمایشگاه ها ادارات در این مناطق وجود دارد. این مناطق در عصر ها شلوغ می شود.

ما باید در عصر ها در این مکان تراکت پخش کنیم چرا که این منطقه در عصر ها بسیار شلوغ می شود.

۳-پخش تراکت در شرق تهران

تراکت پخش کردن در شرق تهران اهمیت بیسیار زیادی برای تبلیغ و پخش تراکت دارد. این محله رفت آمد کمی دارد ولی جمعیت بسیار زیادی دارد و کسب وکار های زیادی در حال فعالیت هستتند. پخش تراکت در شرق تهران مانند پخش تراکت در شمال تهران است. زیرا ساکت ولی تراکم بالا و هدفمند دارد. این محله مثل شمال تهران مردم توان خرید دارندو به شرطی که کالا شما کیفیت بالایی داشته باشد.

۴-پخش تراکت در جنوب تهران

شما اگر بخواهید که در جنوب تهران تراکت پخش کنید با ۸ شهرستان مهم مواجه  می شوید:

۱-اسلام شهر

(این موارد که خارج از تهران محسوب می شوند شامل هزینه ایاب و ذهاب است)

۲-رباط کریم ۳-چهاردانگه ۴-پرند

۵-شهر ری ۶-بهارستان ۷-بازار تهران ۸-یافت آباد

از بین این ۸ شهرستان اسلام شهر بازار تجاری تری نسبت به شهرستان های دیگر دارد و مکان مناسبی برای سرمایه گذاری  برای پخش تراکت است. اینکه مناطق دیگر تهران از نظر مالی از مناطق دیگر تهران بهتر است اما سرمایه گذاری در این مکان بسیارپر سود است. مناطق جنوبی بیشتر منطقه صنعتی است و مکان تولید است.

یک موضوع پخش در این منطقه این است که بسیاری از مردم توان خرید ندارند.

۵-پخش تراکت در مناطق مرکزی تهران

اگر بخواهیم بدون پرده حرف بزنیم، منطقه مرکز پایتخت برای دانشجویان گردآوری شده است. از شلوغ ترین و مشهور ترین مکان این منطقه انقلاب و میدان ولیعصر می توان نام برد. البته میدان ولیصر برای دانشجویان است که به کافه رستوران علاقه دارند و دوست دارند گرد هم باشند. اما میدان انقلاب برای معاشرت های آموزشی و فرهنگی ساخته شده است.

با وجود دانشگاهای مشهور و زیاد در این محله ها این مناطق جوان پسند است. مرکز پایتخت از قدیم و تاریخ کهن بسیاز شلوغ بوده و همچنان شلوغ است. حال این مکان دارای ایستگاه های مترو و BRT است. اما شما با اطلاعات بیشتر به ورود خروج دانشجویان و استادان می توانید پخش بهتری در این مکان ها داشته باشید.

در ادامه با تراکت در تهران و کرج …

پخش تراکت در شهر کرج

شاید کرج به اندازه تهران جای خوبی برای پخش تراکت نباشد اما بعد از شهر تهران این کرج است که در توزیع تراکت حرف اول را می زند و دلیل این است که در کرج تعداد مشاغل خدماتی و دانشگاه ها و کارگاه ها و کارخانه های زیادی وجود دارد و این مکان اشتغال زایی بسیار زیادی دارد.

شما می توانید در مراکز تجاری و گردشگری کرج به مسافران و توریست ها تراکت پخش کنید اما هیچ تبلیغی بهتر از تبلیغ در محله خودتان و به افراد بومی نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس

تماس با ما