خانه >>> پخش تراکت تهران >>> کار پاره وقت در تهران

کار پاره وقت در تهران

جذب نیرو برای کار پاره وقت ونیمه وقت توسط مجموعه تهران تراکت

شرایط خود را برای ما ارسال کنید ویا باشماره ی مسئول استخدام تماس حاصل بفرمائید

تماس با ما

گروه های مورد نظر :

سیکل، دیپلم،دانشجو های دوره های کارشناسی کارشناسی ارشد دکترا

خانم و آقا

کار پاره وقت در تهران :

کار پاره‌ وقت (نیمه‌ وقت) کاری است که ساعات انجام آن از کار تمام وقت کمتر بوده و به تبع آن،‌ حقوق و خوبی های این نوع شغل ها نیز مناسب  با زمان کاری است که انجام می‌گیرد.

حقوق و مزیت های کارگرانی که به صورت نیمه‌ وقت و یا کمتر از ساعات قانونی تعیین شده به کار اشتغال دارند به نسبت ساعات کار انجام یافته محاسبه و پرداخت می‌شود.

بیمه تامین اجتماعی شدن برای کار پاره وقت در تهران :

هرگونه انجام کاری که در قبال آن حقوق دریافت کنیم مشمول مقررات تامین‌ اجتماعی است و فرقی نمی‌کند که کار موقت، پاره‌وقت، ساعتی، دائمی و… باشد.

بر اساس بند الف ماده ٤ قانون تامین‌ اجتماعی اعلام شده است که:

تمام کسانی که به هر دلیلی در مقابل دریافت حقوق کار می‌کنند، مشمول قانون تامین ‌اجتماعی هستند و صاحبکار ها طبق ماده ٣٦ قانون تامین ‌اجتماعی مسئول پرداخت حق‌ بیمه سهم خود و بیمه‌شده به سازمان است.

مشمولان بیمه اجباری چه کسانی هستند؟

به کسانی تعلق می گیرند که در کارگاه‌ ها و کارخانه‌ های مشمول قانون تامین ‌اجتماعی کار مشغول به کار هستند و به هر دلیلی در مقابل دریافت مزد، حقوق، سهم سود و سایر مزایا به درخواست صاحبکار کار می‌کنند.

خوبی های کار پاره‌ وقت (نیمه‌ وقت)

انعطاف ‌پذیری زمانی از جمله اصلی‌ترین خوبی های کار پاره‌ وقت (نیمه‌ وقت) است. برای کسانی که به هر علت نمی‌توانند یا نمی‌خواهند به صورت تمام‌وقت استخدام شوند و از روال عادی ساعات کاری سازمان‌ها پیروی کنند

خوبی های شماره ۱ :

بهترین راه‌ های به دست آوردن تجربه برای جوانان،‌ دانشجویان و کسانی است که بدون داشتن هیچ تجربه ای قصد وارد شدن به بازار کار را دارند. گاهی نیز این تجربه می‌تواند راه ورودی برای داشتن کاری تمام وقت در موقعیت مطلوب شخص باشد.

خوبی های شماره ۲ :

کسب درآمد بیشتر نیز از خوب های کار پاره‌ وقت ( نیمه‌ وقت ) برای افرادی است که غیر از کار تمام وقت،‌ به کار پاره‌ وقت (نیمه‌ وقت) به عنوان شغل دوم کار می کنند.

 

کار پاره وقت در تهران

 

خوبی های شماره ۳ :

گاهی اوقات کار پاره‌ وقت (نیمه‌ وقت) نسبت به کار تمام وقت استرس و فشار کمتری دارد و به فرد امکان می‌دهد تا گزینه‌ های کاری کم فشار و کم استرس‌تر را تجربه کند. البته منظور ما این نیست که کار پاره‌ وقت (نیمه‌ وقت) احیانا راحت تر یا مسئولیت کمتری داشته باشد، بلکه انعطاف بیشتر کار پاره‌ وقت (نیمه‌ وقت) می تواند به استرس کم‌تر وفشار کمتری منجر شود.

عیب های کار پاره وقت (نیمه وقت) :

۱:کاره پاره وقت امنیت شغلی کمتری دارد

۲: افرادی که کار پاره وقت (نیمه وقت) را انتخاب می‌کنند،‌ جدیت در امور کاری نسبت به افرادی که تمام وقت کار تمام وقت را ندارد

۳:افرادی که کار پاره وقت (نیمه وقت) را انتخاب می کنند معمولا شامل مزایای فوق‌العاده‌ای که سازمان‌ها علاوه بر مزایای قانونی ارائه می‌کنند،‌ نیز نمی‌شوند

۴:ترفیع و برتری شغلی کمتری شامل کار پاره وقت (نیمه وقت) می‌شود و معمولا چنین مشاغلی آینده کمتری نسبت به مشاغل تمام وقت دارند.

شغل های پاره وقت (نیمه وقت) برای آقایان :

۱-تایپ و ترجمه ۲-پرورش گیاهان خوراکی ۳-پرورش پرندگان خوراکی ۴-آموزش بورس

شغل های پاره وقت (نیمه وقت) برای خانم ها :

۱-آموزش آشپزی ۲-تولید مربا و ترشی خانگی  ۳-بسته‌بندی محصولات  ۴-ساخت و فروش بدلیجات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس

تماس با ما

خروج از نسخه موبایل