خانه >>> تراکت پخش کن >>> تراکت پخش کن در میرداماد تهران پخش تراکت در داودیه تهران

تراکت پخش کن در میرداماد تهران پخش تراکت در داودیه تهران

تراکت پخش کن در میرداماد تهران پخش تراکت در داودیه تهران پخش تراکت یک روش قدیمی تبلیغات کاغذی می باشد که با گذشت زمان همچنان محبوب است.

از جمله دلایل محبوبیت تبلیغات تراکتی وجود مزیت های بیشمار آن نسبت به دیگر روشهای تبلیغاتی است.

تراکت پخش کن

تبلیغات تراکتی زود بازده ترین روش تبلیغاتی است زیرا با مشتریان ارتباط مستقیم دارد و کسانی که به خدمات و صنعت مورد تبلیغ در تراکت نیاز داشته باشند تبدیل به مشتری میشوند.

مزیت دیگر تبلیغات تراکتی کم هزینه بودن این روش تبلیغاتی نسبت به دیگر روشهای تبلیغاتی است.ولی باید این را در نظر داشت که نباید تبلیغات تراکتی را ساده انگاشت زیرا تبلیغات تراکتی  دارای اصولی است که اگر به آنها کم توجی شود تبلیغات تراکتی باشکست روبه رو میشود.

تراکت باید طرح زیبا و جذاب داشته باشد متن کم زیرا متن زیاد باعث شلوغی تراکت می شود به جای متن از تصاویر گویا استفاده شود.

فونت تراکت باید ساده باشد و خوانا زیرا فونت های که زیبا باشند ولی نتوان آنها را خواند باعث میشود که کسانی که به خدمات و صنعت شما نیاز داشته باشند به دلیل عدم خوانا بودن تراکت آن را مطالعه نکنن و تبدیل به مشتری شما نشوند.

تراکت بر روی هر نوع کاغذی چاپ میشود ولی بهتر است که بر روی کاغذ مرغوب چاپ شود زیرا کاغذ مرغوب جذابیت بیشتری دارد .

و پخش تراکت باید به صورت اصولی و حرفه ای پخش شود . و برای این امر بهتر است که تراکت پخش کن و کارفرما شناخت کامل و دقیقی در رابطه با جایی که قرار است تراکت ها در آنجا پخش شود داشته باشند.

تراکت پخش کن در میرداماد تهران پخش تراکت در داودیه تهران

تماس با ما

تا بتوانند بهترین روش پخش تراکت را در آن محدوده را انتخاب کنن. همان گونه که می دانید تبلیغات تراکتی به روشهای گوناگونی انجام می شود در مناطق مسکونی بیشتر و بهتر است که از دو روش انداختن تراکت به داخل منازل و پسباندن تراکت به دیوار که جلوی چشم باشد که کسانی که به آن نیاز داشته باشند آن را بردارند.

در مناطق تجاری بهترین روش تبلیغاتی این است که تراکت پخش کن در مکانی که بیشترین تردود هست به ایستاد و تراکت ها را به دست عابرین پیاده دهد در این روش کسی که نیاز به خدمات داخل تراکت داشته باشد تبدیل به مشتری میشود.

ابتدا در این جا یک نمای کلی از منطقه داودیه را مورد بررسی قرار می دهیم که ببینیم در این منطقه تراکت ها بهتر است به چه روشی و در کجا ها پخش شود که تبلیغات تراکتی موفقی داشته باشیم.

داودیه به سبب وجود خیابان میرداماد در مرکزیت آن با نام میرداماد نیز شناخته می‌شود. محله داوودیه دارای فروشگاه‌ها، آپارتمان‌ها و اداره‌های زیادی است که می توان تراکت ها را در آنجا پخش کرد. داودیه یکی از محلات تهران واقع در منطقه ۳ شهری تهران است.

داوودیه از شمال با قلهک و محله دولت، از شمال شرق با محله دروس، از شرق با چالهرز، از جنوب با پارک حقانی و بزرگراه حقانی و از غرب با بلوار نلسون ماندلا (جردن) همسایگی دارد که برای پخش تراکت باید به این نکته توجه شود که مشتریان شما از کدام مسیر به شما دست رسی خواهند داشت.

بهتر است که بدانید هسته اولیه محله داودیه که همان باغ داوودیه باشد در شمال میدان مادر قرار داشته‌است. این میدان در ابتدای شکل‌گیری این اراضی به عنوان یک پهنه مسکونی به توسط عبدالله معنوی، میدان پهلوی نام گذاری می‌شود، که وی بعدها نام آن را به پاس همکاری مهندس محسنی به میدان محسنی تغییر می‌دهد. پس از انقلاب اسلامی نیز نام آن به میدان مادر تغییر پیدا می‌کند.

تراکت پخش کن خانم در تهران

همان گونه که می دانید بلوار میرداماد که خیابان میرداماد نیز نامیده می‌شود، بلوار میرداماد یکی از بلوارهای زیبا و نسبتاً عریض شهر تهران است که در محله داودیه و در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده‌است.

شهرت این بلوار سبب گردیده تا ساکنین تهران محلهٔ داودیه را غالباً با نام میرداماد بشناسند بنا بر این دانست این که چه محله ای با چه نام های شناخته میشود برای پخش تراکت بسیار مهم است.تراکت پخش کن در میرداماد تهران پخش تراکت در داودیه تهران

بلوار میرداماد از سوی شرق به خیابان شریعتی (کوروش کبیر یا جاده قدیم شمیران پیشین) و از سوی غرب به خیابان ولی‌عصر (پهلوی پیشین) منتهی می‌شود دانستن مسیرهای که قرار است در آنها تراکت پخش شود بسیار مهم است.

راه‌های اصلی متقاطع با این خیابان عبارتند از بزرگراه آفریقا (جردن)، بزرگراه مدرس و خیابان نفت. بلوار میرداماد در بخش شرقی خود از میدانی به نام میدان مادر (محسنی) می‌گذرد. در تقاطع بزرگراه مدرس و بلوار میرداماد بخشی از این خیابان از پلی روگذر به نام پل میرداماد می‌گذرد دانست مسیر ها  باعث میشود که کارفرما  بداند که مشتریانش از کدام مسیرها می آیند و محدوده پخش تراکت را گستر ده تر کند.

ماکن مهم در راستای خیابان میرداماد که می شود دا آنها تراکت پخش کرد:

در محله داودیه بهتر است اماکن مهم مورد شناسایی قرار گیرند که تراکت پخش کن بداند که در کجا به چه نحوی تراکت ها را پخش کند.در اینجا ما اسامی مهمترین مکانهای موجود در داودیه را بیان می کنیم.

بوستان های محله میرداماد تهران : پارک پرستو ، پارک اقاقیا مراکز تجاری میرداماد تهران : مجتمع تجاری رز میرداماد ، بازار میوه و تره بار میرداماد ، مرکز خرید میرداماد مراکز دیدنی محله میرداماد : از جمله مکان های عمومی محله میرداماد می توان به ساختمان های مسکونی اسکان اشاره کرد. این ساختمان های سه گانه در چهارراه میرداماد و ولیعصر قرار دارد.

تمام این مکانهای تجاری محل خوبی برای تبلیغات تراکتی است در این مکنها بهتر است که تبلیغات تراکتی به صورت ترکبی از روشهای مختلف باشد.

همانگونه که بیان شد پخش تراکت را نبایستی ساده انگاشت ساده انگاشتن تبلیغات تراکتی یعنی شکست در تبلیغات و دیگر تبلیغاتی که قرار بود کم هزینه باشد بسیار برای شما پر هزنه خواهد بود.

برای موفقیت در تبلیغات تراکتی بهتر است که تبلیغات را به شرکت تهران تراکت بسپارید شرکت  دارای نیروهای ماهر و مجرب خانم و آقا بوده که تراکت ها را به حرفه ای ترین روش ممکن پخش می کنند.

پخش در شرکت تهران تراکت به صورت تضمینی بوده و مطمعا باشید که حتی یک عدد تراکت دور ریز نمی شود.

شرکت تهران تراکت دارای نیروی روزمزد و ساعتی می باشد که پخش تراکت را با ارزان ترین قیمت ممکن انجام می دهند.

برای دریافت اطلاعات و چگونگی ارسال نیرو به داودیه و میرداماد تهران بهتر است که با دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید.

با ما تماس بگیرید:

تماس با ما

User Rating: 4.91 ( 6 votes)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس

تماس با ما 09211214132

خروج از نسخه موبایل