خانه >>> پخش تراکت تهران >>> پخش تراکت نیاوران – کامرانیه

پخش تراکت نیاوران – کامرانیه

 

پخش تراکت در نیاوران، دزاشیب ،نخجوان،جمشیدیه،پخش به صورت حرفه ای و بدون دورریز .پخش کارت ویزیت و کاتالوگ،پخش کاتولگ و کارت ویزیت باعث معرفی شما به مشتریان میشود ،پخش تراکت به علت ارزان بودن و معرفی مستقیم  باعث میشود که شما بیشتر  شناخته شوید.ما انواع پخش تراکت را داریم .

شرکت تراکتی  دارای تعداد زیاد تراکت پخش کن حرفه ای و با مسئولیت  و قابل اعتماد می باشد .پخش تراکت  به روشهای  گوناگون  به انتخاب خود شما میشود .که در روش دستی   تراکت پخش کن  در مکانهای  مورد نظر  در ساعت  اوج تردود و شلوغی حضور یافته  و تراکت هارو به صورت  دونه ای  در اختیار  عابرین  قرار می دهد.

روش پخش تراکت در مکانهای خاص : بعضی از اوقات  لازم است که  تراکت ها یا کارت ویزیت ها  در مکانهای خاصی  یا زمان خاص مثل حوضه امتحانی و یا  نمایشگاه ها  و یا  درب مدارس…پخش شود . که تراکت پخش کنان در این  روش با لباسهای خاص که  جلب مشتری می کند حضور یافته و تراکت ها و کارت ویزیت ها… را  پخش می کنند .

در روش پخش تراکت در درب منزل : در این روش تراکت پخش کنها تراکتها و یا کارت ویزیت هارو در مکانهای مشخص و ساعت مشخص در درب منزل  و ادارات سازمانها قرار داده .

در تمام روشها  که  انتخاب کنید تراکت پخش کن ها وضیفه دارند که گزارش از کار خود و ساعت حضور  در مکان مورد نظر دهند .

پخش تراکت به صورت تضمینی توسط نیرو اقا و یا خانم

برای هماهنگی و رزرو نیرو تماس بگیرید

 

شماره تماس ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹ مهندس تلخاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس

تماس با ما

خروج از نسخه موبایل