خانه >>> پخش تراکت تهران >>> پخش تراکت در میدان ولیعصر

پخش تراکت در میدان ولیعصر

پخش تراکت میدان ولیعصر تهران و کارت ویزیت به صورت حرفه ای  با گروه مجرب و با سابقه در میدان ولیعصر،کریم خان،کارگر شمالی،بلوارکشاورز،کردستان،زرتشت،طالقانی،گاندی،پارک لاله،میدان انقلاب ،عباس آباد، توسط نیروی آقا و خانوم

هر روش تبلیغاتی مزایا و معایب خود را دارند و یکی از بزرگترین مزایای پخش تراکت به نظر بنده نسبت به بقیه گزینه ها معرفی خدمات و محصولات در منطقه و محله مورد نظر و بازخورد سریع آن می باشد برای مثال شما در بقیه ابزار های تبلیغاتی این مورد را به سختی می توانید پیدا کنید و برای مثال در شبکه های اجتماهی مثل تلگرام و اینستاگرام شما ساکنان یک منطقه شهری و حتی یک محله را یکجا ندارید که خود و خدماتتان را معرفی کنید ولی در بحث تراکت و پخش اوراق کاغذی در کمتر از یک روز می تواند در کل منطقه مورد نظرتان خود را معرفی کنید و مشتریانی جذب کنید.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل مهر، از میادین تاریخی هدف این پروژه جدید شهری بودند. به اعتقاد تصمیم گیران شهری، میادین تاریخی می‌توانند به عنوان مقصد تعریف شوند و تردد عابران پیاده بر خودروها غلبه داشته باشد. در میدان، حرکت سواره باید توزیع شده و به زیر منتقل شود و حمل و نقل عمومی نیز تقویت شود تا شهروندان و عابران در بخش بالایی و در واقع در سطح میدان به راحتی و با آرامش تردد داشته باشند.

پخش تراکت در میدان ولیعصر

تماس با ما

پخش تراکت در پلازای میدان ولیعصر

“پلازا” لغتی است که ریشه اسپانیایی دارد و به معنای محل و معبری است که در آن پیاده رو بر سواره‌رو و خودرو غلبه داشته و در آن مراکز خرید و صندلی‌هایی برای استراحت موقت عابران تعبیه می‌شود.

به عبارتی پلازا نسخه مدرن همان بازارچه‌های سنتی خودمان است و نمود امروزی آن را می‌توان در میدان نقش جهان اصفهان و یا خیابان ۱۵ خرداد و سپهسالار تهران هم دید.

اما پس از سالها که اسمی از پلازها به گوش نمی خورد دوباره پروژه پلازای میدان ولیعصر این پروژه قدیمی را یادآوری کرد. میدان ولیعصر که سال ها به دلیل فعالیت های عمرانی مترو دور تا دور آن با بنرهای تبلیغاتی پوشیده شده بود تغییر چهره داده و قرار است تبدیل به یکی از پلازهای شهر تهران تبدیل شود.

پلازای میدان ولیعصر (میدان شهری جهت ساماندهی عابران پیاده) در محل تقاطع خط ۳ و ۶ متروی تهران با مساحتی حدود ۴۲ هزار مترمربع و با چهار دسترسی از چهار طرف میدان احداث شده است. مجموعه پلازای میدان ولیعصر و ایستگاه‌ها در ۷ تراز است که تراز یک (سطح خیابان ـ عمق صفر) جهت ورود مسافرین به پلازا و ایستگاه تراز ۲ جهت تردد عابرین پیاده در جهات مختلف، تراز ۳ به عنوان سالن فروش بلیت و دسترسی خط ۳ و ۶، تراز ۴ به عنوان سالن توزیع مسافر، تراز ۵ سکوی ایستگاه خط ۳، تراز ۶ با کاربری فضای تأسیساتی و اتاق‌های فنی خط ۶ و تراز ۷ سکوی ایستگاه خط ۶ است.

تعرفه پخش تراکت تهران تراکت

خیابان ولیعصر دارای تاریخچهای نه چندان دور!

بهت است که یک شناخت کلی از و تاریخچه خیابان ولیعصر داشته باشیم.قدیم‌ترها، خیابان ولیعصر کنونی، ترکیبی از خیابان‌های کوچک‌تر در فراز و نشیب رشته کوه البرز بود که کم و بیش درختان چنار هم در امتدادشان قرار داشت.

اما به گفته عبدالله مستوفی، در کتاب خاطراتش، روزی رضا شاه پهلوی تصمیم می‌گیرد خیابانی بسازد که قصر تابستانه‌اش در شمال تهران را به کاخ زمستانی مرمر در جنوب پایتخت متصل کند. و این‌گونه می‌شود که «جاده مخصوص پهلوی» به عنوان طولانی‌ترین مسیر ارتباطی درون‌شهری متولد می‌شود. در زمان محمدرضا شاه نام این جاده که بعدها آسفالت شد، به خیابان پهلوی تغییر نام می‌دهد.

چون در آن دوره منطقه شمیرانات بیش‌تر چهره‌ای ییلاقی داشت، این گذرگاه نیز به گونه‌ای جاده‌ای بود که از میان تپه‌ها می‌گذشت. جاده مخصوص پهلوی تا سال ۱۳۲۰ اختصاصی بود و مردم از جاده قدیم شمیران به تجریش می‌رفتند. افراد خاص، درباریان، وزیران، سفرا و نظامیان که دستور شرفیابی به آنان ابلاغ می‌شد از جاده مخصوص تردد می‌کردند. پس از شهریور ۱۳۲۰، این سد شکست و این جاده عمومی شد. خودرو‌های متفقین و سپس مردم از این جاده عبور کردند، اما سال‌ها گذشت تا جاده پهلوی به صورت خیابان پهلوی درآمد.

این جاده با ردیف‌ چنارهای منظم در دو سوی آن شناخته می‌شد. از آنجایی که چنار با آب و هوای تهران بسیار سازگار است، در ابتدا دو طرف خیابان ولیعصر را چنار کاشتند. همان زمان برای آبیاری آن‌ها در سه راه زعفرانیه دو حلقه چاه حفر کردند.

در زمان رضاشاه در خیابان پهلوی به فاصله هر دو متر، یک چنار و بین هر دو چنار یک بوته گل سرخ کاشتند؛ بنابراین در دو سوی مسیر ۱۸ کیلومتری خیابان مجموعا ۱۸ هزار چنار کاشته شد. وجود این چنارها یک مشخصه هویتی به خیابان ولیعصر داده و آن را به شکل یکی از زیباترین خیابان‌های دنیا درآورده است.

از شمالی‌ترین نقطه خیابان ولیعصر که میدان تجریش باشد تا میدان راه آهن در جنوبی‌ترین نقطه، جاذبه‌های فراوان و متنوعی وجود دارد که می‌توانید با پیاده‌روی در طول خیابان آن‌ها را رؤیت کنید. بوستان بزرگ ملت در کنار سازمان صدا و سیما، پارک‌های ساعی و دانشجو، موزه سینما که در محوطه زیبای باغ فردوس قرار گرفته، و از همه شاخص‌تر، بنای زیبای تئاتر شهر؛ که هم می‌توانید در محوطه وسیع آن نشسته و نفسی تازه کنید، یا اگر علاقه‌مندید به تماشای تازه‌ترین تئاتره پایتخت بروید! هرزمان هم که در طی پیاده‌روی‌ طولانی‌تان احساس گرسنگی کردید، فست‌فودها، کافه‌ها و رستوران‌های موجود در دو طرف خیابان آماده پذیرایی از شما خواهند بود.

خیابان ولیعصر با وجود تضادهای عجیب و غریب و با تمام زیبایی‌ها و خاطراتی که در قلبش جای داده، آینه تمام‌نمایی از زندگی اجتماعی مردم تهران است؛ مجموعه‌ای از فرهنگ سنتی و مدرن ایرانی، تاریخ معاصر و خاطرات دور و نزدیک. و چه چیز لذت‌بخش‌تر از حضور همه این‌ها درکنار هم؛ آن هم در حالی که زیر چنارهایِ طولانی‌ترین خیابان خاورمیانه قدم می‌زنیم.

پخش تراکت در میدان ولیعصر

پخش تراکت در خیابان ولیعصر تهران

پخش حرفه ای و تضمینی تراکت در سرتا سر خیابان ولیعصر این خیابان از شمالی ترین نقطه خیابان ولیعصر که میدان تجریش باشد تا میدان راه آهن در جنوبی‌ترین نقطه، جاذبه‌های گردشگری متنوعی وجود دارد .

تراکت پخش کن در بوستان بزرگ ملت در کنار سازمان صدا وسیما، پارک‌های ساعی و دانشجو، موزه سینما که در محوطه زیبای باغ فردوس قرار گرفته، و از همه شاخص‌تر، بنای زیبای تئاتر شهر.

پخش تراکت در مراکز خرید و پاساژهای معروف خیابان ولیعصر

پخش تراکت درپاساژ پردیس

در حوالی میدان ولیعصر کمی بالاتر از آن پاساژ پردیس انجاست.طرفداران پوشاک و زیورآلات هنری با گردش در پاساژ پردیس محصولات مورد علاقه‌شان را پیدا کرده و به وجد می‌آیند. ساختمان این پاساژ در رنگ‌های قرمز و نوک‌مدادی در دو طبقه طراحی شده است. ساختار پاساژ پردیس شکلی L مانند دارد که در بخش‌هایی چند شاخه نیز به آن اضافه می‌شود.

در طبقات پردیس، مکعب مستطیل‌های شیشه‌ای در قسمت‌های مختلف راهرو به‌چشم می‌خورد که هریک محصولاتی را از فروشگاه‌های پاساژ در خود جای داده‌اند. فروشگاه‌های پاساژ پردیس رقابتی تنگاتنگ در ایجاد دکوراسیون ناب ویترین و فروشگاه با هم دارند.

پخش تراکت در مرکز خرید دی

این مرکز، از دیگر پاساژ‌های حوالی میدان ولیعصر است که در آن می‌توان اجناس گوناگونی را از پوشاک گرفته تا اکسسوری و تجهیزات پیدا کرد.

پخش تراکت در پاساژ بهرام

در حد فاصل میان میدان ولیعصر و میدان جهاد، مرکز خرید دیگری به نام بهرام قرار دارد. پاساژ بهرام مکانی مناسب برای خرید چیز‌هایی است که نیاز دارید.

تراکت پخش کن در مرکز خرید گاندی

مرکز خرید گاندی از مراکز قدیمی تهران است که به خاطر کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌های متنوعش معروف شده است. قرار گرفتن یک فضای سبز زیبا در حیاط طبقه همکف، نمای دل‌نشین و لذت‌بخشی را به وجود آورده است. اینجا می‌توانید انواع پوشاک زنانه و مردانه، کادویی و لوازم تزئینی را خریداری کنید.

تراکت پخش کن در مرکز خرید نگین ولیعصر

یک مرکز خرید قدیمی و باز هم در حوالی میدان ولیعصر. این پاساژ مکان مناسبی برای خرید‌های روزمره به خصوص لوازم آرایشی ـ بهداشتی است.

پخش تراکت سام سنتر

سام سنتر یکی از لوکس‌ ترین مراکز خرید تهران است؛ آن قدر لوکس که برخی آن را جزیره‌ای جدا از ایران توصیف می کنند و لقب‌های عجیبی همچون جزیره لاکچری برندها به آن می‌دهند. این مجتمع در اواخر سال ۱۳۹۰ تاسیس شده و دارای ۲۴۰ پارکینگ است. در سام سنتر به برندهای لوکس و جهانی دسترسی دارید؛ برندهای معتبر بین المللی کیف، پوشاک، کفش، لوازم مد، طلا، جواهرات، ساعت، لوازم آرایشی و ادکلن و کالاهای دیگر. علاوه بر فروشگاه‌هایی با برندهای لوکس، چهار رستوران مجلل در طبقه فوقانی خود دارد.

پخش تراکت در مرکز خرید ونک

مرکز خرید ونک از مشهورترین مراکز خرید در تهران است. نمای این مرکز خرید مخصوصا شب‌ها دارای زیبایی منحصربه‌فردی است. اگر به سراغ دسته‌بندی کالایی و کالاهای موجود در مرکز خرید ونک برویم، باید بگوییم که این بازار بیش از همه افراد، برای خانم‌ها مناسب است؛ زیرا عمده کالاهای موجود در مرکز خرید ونک شامل جواهرات و زیور‌آلات، پوشاک زنانه شامل مانتو، لباس زیر، لباس ورزشی، لباس مجلسی، کیف و کفش، لوازم آرایشی می‌شود. البته بعضی از واحدهای تجاری هم به فروش لباس، کیف و کفش مردانه اختصاص دارند.

تراکت پخش کن در پالادیوم

مجموعه‌ای بزرگ که نه تنها برای خرید، بلکه برای تفریح و گذراندن یک بعد از ظهر خوب هم می‌توان رویش حساب کرد. فروشگاه‌های پالادیوم شیک و لوکس هستند و عموما از برندهای معتبر و معروف رونمایی می‌کنند. پوشاک مد روز و کیف و کفش، لوازم آرایشی، جواهرات و زیورآلات، لوازم دکوراسیون و صنایع هنری و… در پالادیوم یافت می‌شود. البته خود ساختمان پالادیوم هم بسیار دیدنی است.

طراحی زیبا و بازی با نورهای طبیعی و فضاها از ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن است.  علاوه بر خرید، خدمات دیگری هم در مجموعه پالادیوم مثل سالن بدن‌سازی، استخر و سونا و ماساژ، سالن زیبایی، کلینیک پوست و زیبایی، شهربازی، سوپرمارکت، داروخانه، آژانس هوایی، گل فروشی، خشکشویی و کارواش هم ارائه می‌شود. به علاوه رستوران‌ها و کافه‌ها و فودکورت پالادیوم هم برای امتحان مزه‌های جدید انتخاب خوبی است.

پخش تراکت در میدان ولیعصر

اگر می خواهید تبدیل به برند شوید تبلیغات تراکتی را امتحان کنید. تبلیغات تراکتی زود بازده ترین روش تبلیغاتی است که ارتباط مستقیم با مشترین خود دارید.

تبلیغات درست و اصولی شما را معروف می کند.

تبلیغات تراکتی خود را به ما بسپارید شرکت تراکتی دارای مجربترن حرفه ای رین تراکت پخش کن های خانم و آقا می باشد.پخش تضمینی و بدون هیچ دورریزی تبلیغات با کمترین هزینه در تهران.

برای هماهنگی بیشتر و رزرو نیرو تماس بگیرید

تماس با ما

 

User Rating: Be the first one !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس

قبل از تماس تعرفه ها را مشاهده کنید